شکل و اصلاح
گروه آموزشی مثلث

آموزش

کسب و کار

محتوا پادشاه است، از این جمله بیل گیتس بیش از بیست سال می‌گذرد اما هنوز می‌توان روی آن حساب کرد، توسعه شبکه های اجتماعی و امکان رشد کسب و کار های کوچک و متوسط در این فضا باعث شده تا تولید محتوا نقش مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت هر کسب و کاری داشته باشد.
مثلث” با تاکید بر سه حوزه مهم در تولید محتوای موفق برای فضای مجازی یعنی شناخت و بهبود کسب و کار، عکاسی و ویرایش و طراحی تصاویر دوره های آموزش تخصصی را برگزار می‌کند.

مثلث” فصل آخر سال 98 متولد شد. این نام حاصل تخصص و تجربه بیش از 2 دهه ای موسسان آن است.  “Expo Studio“، گروه آموزشی”Jeplearn” تمام تجربه و تخصص خود را به میان آورده اند تا با ایجاد فضایی متفاوت خلق ارزش کنند. مثلث با بررسی نیازمندی های تبلیغاتی بازار کسب و کارها، خلاء های موجود را رصد کرده و طرحی در جهت بهبود ارائه محتوا برای مخاطبان خود آماده نموده است.
دسترسی به محتوای آموزشی مناسب علاوه بر کیفیت نیازمند پیوستگی در جهت استراتژی های کاربرد نیز دارد. ایده این دوره زمانی پدید آمد که این گروه با حضوز حرفه ای در بازار تولید محتوای تصویری مشاهده میکردند که محتواهای دریافت شده توسط کسب و کار ها، هم به شکل آشفته و یا در محل های اشتباه استفاده میشود. خیلی از مشتریان خواهان خدمات استراتژی حضورد در بازار و مارکتینگ هستند، ولی هزینه های برون سپاری مانع از توسعه کسب و کار آنها میشود. مثلث امید وار است مشکل را دیده باشد و راه حل پیشنهادی کامل باشد.

توسعه تجارت های محلی در کنار رشد شبکه های اجتماعی و بستر های دیجیتال فرصت های جدید برای ارائه محتوا برای هر کسب و کاری فراهم آورده است. این مهم چند سالی است از محیط های حرفه ای با سازمانهای بزرگ وارد فضاهای کوچک و متوسط نیز شده است. حوزه مورد بحث به دلیل تنوع بالا و و گستردگی چه به لحاظ جغرافیا و کمیت های مقداری نیازمند روش ها و آموزش برای بکارگیری تمامی ابزار ها و بهربرداری از تمام فرصت ها است.
معرفی صحیحِ محصول و یا خدمت هر کسب و کاری اولین گام برای دسترسی به موفقیت های اقتصادی است. مثلت بر آن است، با آموزش روش های نوین و حرفه ایِ تولید، طراحی و انتشار محتوا تبلیغاتی بهبود فروش را فراهم آورد. دوره های مثلث با بهرمندی از اساتید حرفه ای بر سه مهارت، عکاسی پایه، ویرایش و طراحی تصویر و مهارت های کسب و کار تاکید دارد. مهارت آموزان در دوره 72 ساعته با سرفصل های آموزشی ذیل آشنا شده و در پایان گواهی اتمام دوره را دریافت مینمایند.

Facebook Instagram linkedin
2019 © Whale