شکل و اصلاح
گروه تجاری ونیتار

معماری

تجهیزات

گروه “وانیتار” فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرده است. طی این ۱۵ سال ٬ وانیتار به عنوان تنها نمایندگی رسمی برخی از معتبرترین برندهای اروپایی در خاورمیانه ٬ مجموعهای از بهترین محصولات و لوازم مربوط به طراحی فضاهای داخلی و خارجی را به مشتریان خود عرضه کرده است ٬ از جمله انواع کفپوش )لمینیت ٬ پارکت چوبی ٬ ونیل و …( ٬ دیوارپوش )برای آشپزخانه ٬ حمام و دستشویی( ٬ چوب نما ٬ چوب برای فضاهای داخلی و خارجی ٬ کلید و پریز ٬ چمن مصنوعی ٬ ورقهای پوشش دیوار و سایر بخشهای دکوراسیون داخلی و نیز مبلمان.
در ادامه  وانیتار فعالیت های خود و حوزه  عملیات خود را در خارج از کشور توسعه  داده و موفق به اخذ نمایندگی از دو برند معروف موتور سیکلت”Piaggio”  و ” Ducati” برای کشور ارمنستان شد. در ادامه بسیاری از برند های لوازم جانبی را نیز در انحصار خود قرار داد.

طراحی و برندینگ وانیتار توسط تیم ” استودیو کولی” صورت پذیرفته است. آگهی ها، روال هویت بصری، استراتژی برندینگ نیز توسط این تیم صورت پذیرفته است.
“وال” از سال 1393 با ارائه خدمات IT به صورت برونسپاری شده  همکاری خود را با شرکت آغاز نمود. در ادامه به صورت پیمانکار مقیم وظیفه برنامه نویسی سایت، مدیریت IT  این شرکت و اداره شبکه های اجتماعی را عهده دار شد. و از سال 96 الی 98 در سمت های مدیر فنی و مدیر مارکتینگ همراه وانیتار بود.
اهم اتفاقات این سالها شامل موارد ذیل است:

برگزاری ایونت ها

طراحی آگهی ها

استراتژی های مارکتینگ

طراحی های موضوعی

اداره امور چاپ

برگزاری ایونت های وانیتار

وال در واحد مارکتینگ وانیتار مسئول برگزاری ایونت های زیر بود:

اداره واحد مارکتینگ

وال  تحت نظر مستقیم مدیریت نوین تجارت وانیتار عهده دار اداره واحد مارکتینگ بوده و دستور العمل های مدیریت را درخصوص آگهی ها  و شرکت در ایونت ها را اجرا نموده است.

شرکت وانیتار با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر محصولات معماری و موتورسیکلت سهم به سزایی در رشد گروه وال داشته است. وال طی حضور در وانیتار با روش تبلیغات  محصولات لوکس، آشنا شده و این آشنایی باعث یافتن روشهای منحصر به فرد در معرفی آنها در فضای ایران شد.

Facebook Instagram linkedin
2019 © Whale