شکل و اصلاح
داستان ها

داستان های وال

پر ازپرسنل

 • نقطه شروع کجاست؟

  نقطه شروع از ایده آغاز میشه. روش های زیادی برای راه اندازی یک تجارت وجود داره از بوم ناب گرفته تا استراتژی های سنتی. همگی موارد از مهمترین برنامه هاشون شناخت مشتری، بازارو … را در نظر میگیرن. من منکر این اندازه گیری ها نیستم. ولی برای تبلیغات اولین پیشنهاد طراحی یک “مانیفست” است.

  1399-06-25

 • فمینیسم در دنیای مارکتینگ

  من باور دارم هممون میبایست در جهت شکوفایی استعداد هایی خاموش جامعه تلاش کنیم. به راحتی میتونیم توانمون رو دو برابر کنیم. مخصوصاً که یه خورده الانا فمینیسم خونم هم زیاد شده. و به نظرم رفتارهای افراطی فمینیسم ها کمتر شده. امروزه حضور خانم ها به عنوان گروه مرجع خیلی اهمیت پیدا کرده. همونطور که میدونین “گروه مرجع” افراد مختلفی هستند که ما آرزو می کنیم تا شبیه آنها باشیم که از جمله آنها می توان به ستاره های سینما، قهرمانان ورزشی و مقامات ارشد دولتی، افراد تاثیر گذار و … اشاره کرد.

  1399-06-23

 • تهاتر

  در زمان هایی که بحران های اقتصادی پر رنگ میشود و عرصه بازار تنگ است، یکی از روش ها “تهاتر” کالا و با خدمات است. مارکتینگ و تبلیغات با دارا بودن سرمایه ای به نام تماشاچی میتواند با تکنیک هایی از این متد بهره برده و با تقسیم هزینه ها مفهوم مشترکی را به تماشاچیان هر طرف معرفی کند.

  1399-01-31

 • “وال” روحیات خود را با شما به اشتراک میگذارد

  نقطه شروع آشنای کلام مشترک است. کلام مشترک از نیاز، آینده ، گذشته و یا صحنه آشنا پدید می آید. تصمیم به اشتراک گذاری روحیات و تجربیات شهامتی نیاز داشت که تا به امروز بیشتر به آن اندیشیدم و اکنون به عمل آمدم.

  1399-01-24

Facebook Instagram linkedin
2019 © Whale